Ana içeriğe atla
En
image title

AR-GE / Teknoloji

Geleceğin Teknolojileri Karel Ar-Ge ile Hayat Buluyor

Karel Ar-Ge
image title
Türkiye’nin Lider Teknoloji Şirketi Karel ile Güçlü Ar-Ge Yetenekleri

Karel Ar-Ge olarak yenilikçi teknolojileri hayata geçiriyoruz. 231 kişilik Ar-Ge ekibimiz ile geleceğin teknolojileri için çalışıyor, bilgi birikimimizi arttırıyoruz. Elektronik ve yazılım sektöründe Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olarak her yıl ciromuzun %5’ini yeni teknolojilerin araştırılması ve yeni ürünlerin geliştirilmesi için kullanıyoruz.

image title
Güçlü ve Bağımsız Ar-Ge

Tamamen yerli kaynaklar ile kurulmuş firmamız, yenilikçi geliştirme çalışmalarını telekomünikasyon, savunma sanayi ve diğer teknoloji alanlarında Türkiye’de ve dünyada profesyonel çözüm ortağı olarak sürdürmektedir. Ar-Ge gücümüz, teknoloji alanında dışa bağımlılığı ortadan kaldırmakta, hizmet ve projeleri başarı ile sürdürmemize, rekabetçi yerli ve milli ürünleri sunmamıza katkı sağlamaktadır. Ar-Ge faaliyetlerimiz, KOBİ'lerden büyük şirketlere, kamu kuruluşlarına kadar farklı ölçekte ihtiyaçları karşılayan işlevsel ürün ve çözümlerin ortaya çıkmasını sağlar.

image title
Karel Ar-Ge

Ar-Ge merkezimiz, uzman çalışanları ile faaliyet alanlarında yaratıcı ve yenilikçi ürünlerin geliştirilmesinde rol alır. Karel Ar-Ge, sektöründe lider markalar ile proje bazlı ya da stratejik ortak olarak işbirliği yapmaktadır. Ar-Ge’miz ISO 9001 ve CMMI seviye 3 uyumludur.

image title
Geleceğin Teknolojileri ve Güçlü Çözüm Ortaklığı

Sürdürülebilirlik en büyük önceliklerimiz arasındadır. Her geçen gün artan bilgi birikimi ve deneyimimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamamızı ve daha etkili çözümler üretmemize yardımcı olur.

Güçlü Ar-Ge yeteneklerimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla tanışın

Teknoloji alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim