Ana içeriğe atla
En
image title

Ön ve Arka Görüş Kameraları

Ön ve Arka Görüş Kameraları

Aracın önünde ve arkasında konumlandırılmış kameralar sürücüye güvenli sürüşte destek oluyor. Sürücülerin düşük hızlarda seyir halinde ve park manevraları esnasında çevresel etkenleri daha sağlıklı ve ayrıntılı bir şekilde görebilmesine yardım ediyor. Farklı çevre ve aydınlatma koşullarında yüksek performans gösteren ön ve arka görüş kameraları, sürüş güvenliğini artırıyor.

image title
Ön Görüş Kamerası

Ön görüş kameraları, aracın ön bölümünde yer alan fiziksel kameralardan elde edilen görüntülerin eş zamanlı olarak araç içindeki monitörden görüntülenebilmesine imkan tanıyor. Bu sayede sürücülerin araçlarının önündeki nesneleri görebilmelerini, araçlarını daha kontrollü, güvenli ve kolay park etmelerine yardımcı oluyor.

image title
Arka Görüş Kamerası

Özellikle park sırasına oldukça işlevsel özellikler sunan arka görüş kamerası, sürücünün arka kör noktada kalan engelleri araç içindeki monitörden görebilmesini sağlıyor. Arka görüş kamerası sayesinde sürücüler park sırasında, araçlarının arkasındaki diğer araçları, engelleri, canlı ve yayaları görerek, güvenli bir şekilde manevra yapabiliyor.

image title
Dijital İç Dikiz Aynası

Dijital iç dikiz aynası, aracın arkasına yerleştirilmiş kameradan aldığı panoramik görüntüyü ayna yerine yerleştirilen yüksek çözünürlüklü bir monitör üzerinde göstererek sürücülerin araçları, engelleri, çocukları, bisikletlileri, yayaları ve diğer araçları fark etmelerine olanak sağlıyor. Özellikle, sürücü arkasında geri görüşü engelleyen fiziki bir bölme olan ticari araçlarda sürücünün güvenle manevra yapmasına olanak sağlıyor.

image title
Araç İçi ve Dışı Kamera Kayıt Sistemi

Araç içi ve dışı kamera kayıt sistemleri ister sürekli, ister farklı koşullarda devreye giren iki farklı kamera ile aracın dışında ve içinde kayıt imkanı sunuyor. Görüntü kaydı gerçekleştirerek ihtiyaç durumlarında kaydedilen görüntülere ulaşılmasını sağlıyor. OEM'e özel uygulama ile kullanıcı cep telefonu üzerinden kameranın tüm fonksiyonlarına ulaşabiliyor ve kontrol edebiliyor.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim