Ana içeriğe atla
En
image title

Büyük İşletmeler

Büyük işletmelere özel kapsamlı iletişim çözümleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın!

Büyük İşletmeler İçin İletişim Çözümleri

Çok şubeli işletmelerin, hastanelerin, üniversitelerin, üretim tesislerinin ve diğer büyük işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik esnek kapasite seçenekleriyle geniş kapsamlı çözümler sunuyoruz. Tüm iş süreçlerinizi destekleyen gelişmiş iletişim sistemlerimizle büyük işletmelerin ürettiği ya da elde ettiği tüm veriyi daha etkin bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Farklı ofislerde ve şubelerde çalışanları olan işletmelerin ihtiyaçlarını anlayarak geliştirdiğimiz ürünlerle maliyet tasarrufu sağlamanıza; işbirliğini, ölçeklenebilirliği ve performansınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz. Türkiye’nin her ilinde yaygın ve konusunda yetkin bayi ağımız ile her zaman anında erişim ve yerinde destek hizmeti veriyoruz.

image title
Maliyetleri Düşürün, Kâr Marjınızı Artırın

Karel tarafından geliştirilen iletişim teknolojileri, büyük işletmelerde maliyetlerin %40'a varan oranlarda azaltılmasına katkı sağlar. Modern ve yenilikçi çözümler sayesinde iletişim altyapısı harcamalarını düşürür ve operasyonel giderleri minimize eder. Düşük altyapı giderleri sayesinde kârlılık oranlarını artırır ve bu sayede işletmeleri daha rekabetçi bir düzeye taşır.
Entegre Çözümler: Kullandığınız diğer iş uygulamaları ve yazılımlarla iletişim sisteminizin entegrasyonu sayesinde, iş süreçlerinizi daha hızlı ve verimli hale getirin.

image title
Uzaktan Çalışanlar, Ofis ve Şubeler Arasındaki İletişimi Güçlendirin

Karel iletişim çözümleri, işletmenizde uzaktan/mobil çalışanlar ile ofisteki personel arasındaki mekân farklılıklarını ortadan kaldırır. Mobiliteyi destekleyen çözümler uzaktan ya da ofisten çalışan personeller, müşteriler, bayiler, şubeler ve tüm iş ortaklarınızla kesintisiz, esnek, hızlı ve kolay iletişim kurmanıza yardımcı olur. Birden fazla şubeye sahipseniz, tüm lokasyonların tek bir platformdan yönetimini sağlar.

image title
Kolay Kurulum, Yönetim ve Ölçeklenebilir Avantajlardan Faydalanın

Kolay kurulum sonrasında etkin bir şekilde yönetilebilen Karel iletişim çözümleri zaman ve emek tasarrufu sağlar. Ölçeklenebilirlik başta olmak üzere işletmenizin değişen ihtiyaçlarına da yanıt verir.

image title
İletişim Kalitenizi Ölçün, Verileri Yönetin

Analitik yazılımıyla iletişim kanallarınızın performansını daha iyi anlayın, müşteri deneyimini iyileştirecek verileri elde edin.

Büyük işletmelere özel çözümler

Büyük işletmelerin ihtiyaçlarına, iş süreçlerine özel, entegre, kapsamlı ve esnek iletişim çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim