Ana içeriğe atla
En

Referanslar ve Başarı Hikayeleri

iletisim-sistemleri-referans-listesi

 

Karel, işletmelerin ihtiyacına uygun ve kullanıcıların en yüksel verimi alabileceği ürün ve çözümleri sayesinde, Dünya'da 30'dan fazla ülkede 13 milyonu aşkın kullanıcıya sahip. Yalnızca Türkiye'de 700 binin üzerinde işletme ve kamu kuruluşu Karel ürünleri kullanıyor.
Aşağıda farklı ürün gruplarına ait tamamlanan projelerden ve başarı hikayelerinden bazılarını bulabilirsiniz;

Diğer Referans Listeleri için tıklayınız
image title
Bilkent PPP Entegre Şehir Hastanesi

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük Kamu Özel İşbirliği projesi olan ve dünyanın tek parçada yapılan en büyük hastanesi unvanını taşıyan 3800 yatak kapasiteli Bilkent PPP Entegre Şehir Hastanesi'nde yaklaşık 14.597 port Full IP IPG İletişim Platformu, 180 agent ve 6 supervisor kapasiteli IP Çağrı Merkezi, 1300 DECT baz istasyonlu IP DECT Sistemi ve IP terminallerin kurulumu yapıldı.

image title
Neden Karel Bulut Santral?

Çözümpark kurucusu ve aynı zamanda ITSTACK Bilgi Sistemleri Profesyonel Hizmetler Direktörü Hakan Uzuner, neden Karel Bulut Santral tercih ettiklerini aktarıyor;
"Eğer esnek, güvenli ve kesintisiz bir altyapı istiyorsanız, servis ağı geniş olsun, bugün var ama yarın da olsun, hatta bundan 10 yıl, 20 yıl sonra da olsun diyorsanız, benim tercihim Karel markası ve Karel’in bulut santral altyapısı olacaktır."

image title
Varyap Meridian İletişim Altyapısı Karel ile Yenilendi

Varyap Meridian, Karel'in sunduğu kartlı geçiş sistemi, IP telefon santralı, IP güvenlik kameraları ve plaka tanıma sistemi ile tüm iletişim altyapısını yeniledi, verimlilik ve güvenlik konusunda büyük avantaj sağladı.

image title
MANGO Mağazalarında İletişim ve Güvenlik Çözümleri

Mango, Türkiye’deki mağazalarının tamamında iletişim ve güvenlik kamera sistemleri ihtiyaçlarını Karel çözümleri ile sağlıyor. Mağazalar ile merkez arasında ve mağazaların kendi aralarında haberleşmeleri Karel IP İletişim Çözümleri ile sağlanıyor.​

image title
LÖSEV Kent Hastanesi

Lösemili Çocuklar Vakfının Ankara'da bulunan hastanesi için 1200 kullanıcılı IPG1000 IP İletişim Platformu ve IP Çağrı Merkezi kurulumu gerçekleştirildi.

image title
Karadeniz Teknik Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) diğer eğitim kurumlarında olduğu gibi artan verimlilik ihtiyacını karşılamak için Karel IPG İletişim Platformu kullanıyor. Bu sayede gelişmiş, yaygın, yönetilebilir, güvenli ve kesintisiz bir iletişim ağına sahip oldu ve yeni nesil ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir duruma geldi.

image title
Ramada Plaza Hotel'de IP İletişim ve Güvenlik Sistemleri

Ramada Plaza Trabzon Hotel & Spa'nın tüm IP İletişim ve CCTV ihtiyaçları için Karel tarafından Türkiye’de tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş ”IPG1000 IP İletişim Platformu”nun 805 adet IP abone kapasitesinde kurulumu gerçekleştirildi.

image title
Buyaka AVM'de Plaka Tanıma Güvenlik Sistemi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan yönetmeliğe göre, AVM'lerde açık ve kapalı otopark gibi kontrollü alanların giriş ve çıkışlarına AVM yönetimi tarafından plaka tanıma sistemi kurulması ve işletilmesi zorunlu hale getirildi.​ Buyaka AVM'de kullanılan Karel Plaka Tanıma Sistemi sayesinde alınan görüntüler sorunsuz ve güvenli bir şekilde kolluk kuvvetlerine iletiliyor

image title
RIXOS Otelleri / 8 Lokasyon

8 farklı lokasyonda toplam 7500 kullanıcı kapasiteli kurulan Karel İletişim Sistemleri, otel yazılımı Fidelio ile entegre edildi ve müşteri memnuniyeti üst seviyeye çıkartıldı.

image title
Havalimanlarına Özel İletişim ve Güvenlik Çözümleri

Ağrı, Balıkesir, Batman, Çanakkale Gökçeada, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Iğdır, Isparta, Kastamonu, Konya, Malatya, Mardin, Sivas, Çorlu, Uşak, Van Havalimanlarına Karel İletişim Sistemlerinin kurulumu tamamlandı.
Adana, Amasya, Balıkesir Edremit ve Koca Seyit, Erzincan, Gaziantep, Kocaeli, Nevşehir, Şırnak ve Çorlu Havalimanlarına Kent Güvenlik Yönetim Sistem ile Entegre Plaka Tanıma Sistemleri kurulumu tamamlandı.
Gaziantep, Milas Bodrum ve Çukurova Havalimanlarına Araç Altı Görüntüleme Sistemi kurulumları yapılarak devreye alındı.

image title
Concorde Luxury Resort Casino Otel

Kıbrıs'ta bulunan otele 1780 IP kullanıcı kapasiteli Karel IPG İletişim Platformu kurulumu gerçekleşti ve tüm odalara IP telefonlar konuldu. Ayrıca hareket halindeki idari personelin kullanımı için akıllı telefon uygulaması olan Karel Mobil sisteme dahile edildi.

 

 

Referans Listeleri