Ana içeriğe atla
En
image title

Araç İçi Sürücü ve Yolcu İzleme Kameraları

Araç İçi Sürücü ve Yolcu İzleme Kameraları

Sürücülerin araç içinde olup bitenleri önündeki ekrandan kolayca takip edebilmesinin yanı sıra Araç İçi Sürücü ve Yolcu İzleme Kameraları farklı multimedya ve güvenlik özelliklerini de içinde barındırıyor.

image title
Bebek İzleme Kamerası

Ebeveynler için kullanışlı özellikler sunan bebek izleme kamerası, çocuk koltuğunda yer alan yolcuların sürücü tarafından kolay bir şekilde görülebilmesini sağlıyor.

image title
Kabin İçi (Sosyal) Kamera

Özellikle yoğun tempolu çalışanlar ve sık seyahat edenler için ideal olan araç içi kameraları, araç elektronik mimarisi ile entegre şekilde çalışarak, online toplantılar ve görüşmeler için kullanılabiliyor. Bu sayede sürüş güvenliğini riske atmadan iletişim sağlanabiliyor.

image title
Sürücü İzleme Kameraları

Sürücü izleme kameraları, sürücüler için güvenli bir sürüş deneyimi sağlayan en önemli araçlardan biridir. Sürücülerin uykuya dalma veya dikkat kaybı gibi tehlike yaratabilecek durumlarını algılayarak sürücülere sesli uyarılar göndererek onların tekrar sürüşlerine odaklanmalarına yardımcı olur.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim