Ana içeriğe atla
En
image title

Özel Takip ve Yazılım Çözümleri

Özel Takip ve Yazılım Çözümleri

İşletmelerinizde yarattığınız tüm değerleri her an takip edebilmenize imkân tanıyan Karel Özel Takip ve Yazılım Çözümleri; personel performanslarını, müşteri memnuniyetini ve taleplerini, envanterinizin güncel durumunu izleyebilmenizi sağlıyor. Sürekli gözlem ve takip yeteneğinizi artırarak risk yönetimi ve karar alma süreçlerini iyileştirmenize destek oluyor.

Farklarımız

Uçtan Uca Güvenlik

Ölçeklenebilir, uçtan uca güvenlik sağlayan Karel çözümleri ile işletmelerinizin ve kurumlarınızın faaliyetlerini daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Daima Müşteri Memnuniyeti Odaklı

37 yıllık Karel tecrübesi ile ulaştığımız üretim, yazılım ve entegrasyon yeteneklerimiz ile insanları, mekanları ve değerlerinizi güvende tutan teknolojiler geliştiriyoruz. Her adımda müşteri memnuniyeti odağında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Modern Teknolojilere Karel Dokunuşu

Karel uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla yeniden yorumladığımız güncel teknolojileri, işletmelerinizin ve kurumlarınızın güvenli dijital dönüşümüne katkı sağlayacak şekilde sunuyoruz.

Güçlü İletişim ve Hizmet Kalitesi

Geliştirdiğimiz ve sunduğumuz tüm çözümlerde Karel’in yaygın servis ve bayi ağı ile proje sürecinde, öncesinde veya sonrasında güçlü iletişim ve hizmet kalitesini sürekli erişilebilir kılıyoruz.

Çözümler

image title
RFID Tracking

Kişilerin ve nesnelerin izlenmesi ve yönetilmesi, pek çok sektörde verimliliği artırmak ve güvenliği sağlamak için oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Bu amaçla geliştirilmiş bir akıllı izleme etkileşim uygulamalarından RFID (Radio Frequency Identification), radyo frekansları yardımıyla uzaktan tanımlama yaparak iş süreçlerinin optimize edilebilmesini ve kullanıcıların ihtiyaçlarının karşılanabilmesini sağlar.

image title
Personel ve Müşteri Anlık Takibi

İşletmelerinizde personel ve müşterilerin konumlarının anlık olarak takip edilebilmesini mümkün kılan dijital çözümlerdir. Aktif ve Pasif RFID Taglar verilerek personelin lokasyonu ve iş devamlılığı (PDKS’si) takip edilebilir. Anlık takip sağlayan sistem, personel için yaka kartları ve müşteriler için de şık tasarımlı bileklikler üzerinden çalışabilir. İşletmelerinizdeki diğer sistemler ile rahatlıkla entegre edilebilir. Aktif RFID ile personel veya müşterilerin, acil durumlarda kullanabilmesi için panik butonu çözümü de kullanılabilir.

image title
Envanter Takibi

İşletmelerinizin envanterinde yer alan ürünler, demirbaşlar ya da stoklarınızın takibini sağlayan elektronik sistemlerdir. Rafların uzaktan kontrolünü sağlarken demirbaş ve değerli sarf malzemelerin takibi için ürün/malzeme üzerine yapıştırılabilen RF etiketler ve BLE Beaconlar ile çalışır.
Demirbaşların üzerine yapıştırılan Pasif RFID ile stok kontrolü ve takibi gerçekleştirilirken ürünlerin belirlenen alanın dışına çıktığında alarm üretilerek takibi sağlanır.

image title
Indoor Navigasyon

İç Mekan Navigasyon ve Konumlandırma Sistemleri, işletmelerinizde ve kurumlarınızda personel, müşteri ya da ziyaretçilerinizin mekan içerisinde yolunu bulabilmesine yardımcı olur.
Özellikle oteller, alışveriş merkezleri, havalimanları, hastaneler, üniversiteler, fuar alanları, müzeler gibi geniş alanlarda hizmet veren büyük yapılar içerisindeki insanların konumunu tespit ederek hedef noktalara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur.

image title
Perakende Çözümleri

Kurumsal ve zincir mağazalardaki ihtiyaçlar doğrultusunda çalışanların, müşterilerin analizleri ile birlikte iş süreçlerinin iyileştirilmesi, hızlı ve doğru raporlamaların sağlanması için Yapay Zeka ve Derin Öğrenme Algoritmalarını kullanarak; Yoğunluk Analizi, Duygu Analizi, Anlık Raf ve Stok Takibi, Video Analiz, RFID Tracking vb. müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunuyoruz.

image title
Özel Yazılım Çözümleri

İşletmelerinizin ihtiyaçlarına uygun RFID, Yapay Zeka ve/veya Derin Öğrenme Algoritmaları ile özel geliştirilen Karel takip sistemleri ve yazılım çözümleri ile güvenliğinizi destekleyin ve performansınızı artırın!

image title
Yapay Zeka Tabanlı Raf İzleme Sistemi

Marketler başta olmak üzere perakendecilik sektöründe pazarlama sürecinin en kilit noktasını oluşturan rafları yapay zeka destekli görüntüleme sistemleri ile izliyoruz. Görüntü tanıma teknolojisiyle raflardaki ürün sayısı, yerleşim sorunları, azalan, biten veya zarar gören ürünlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Karel Entegre Çözümleri

Teknoloji ihtiyaçlarınız için mevcut sistemleriniz ile entegre edilebilir, sürdürülebilir ve modern Karel Çözümleri için bizimle iletişime geçin

İletişim