Ana içeriğe atla
En
image title

Finans

Bankalar ve Finans Kuruluşları İçin İletişim Sistemleri

Bankalar başta olmak üzere finans kuruluşlarının personel ve müşteri iletişimini sağlayan yenilikçi, gelişmiş özelliklere sahip çağrı merkezi ve iletişim sistemleri sunuyoruz.

image title
Müşteri memnuniyetini güçlü iletişimle sağlayın

Müşteri kazanmanın zorlu, müşteri memnuniyetinin ve tutundurma süreçlerinin kritik olduğu finans sektörünün haberleşme ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Karel, iletişim sistemleri ve çağrı merkezi çözümleri ile müşteri memnuniyetinin artırılmasına yardımcı oluyor.

image title
Çağrı merkezi çözümleriyle daha üretken çalışın

İnternetin olduğu her lokasyondan çağrı alabilen ve çağrı yapabilen IP tabanlı çağrı merkezi sistemleri sayesinde sektör çalışanları daha üretken çalışabiliyor. Banka ve finans kuruluşlarının müşterileri ile çalışanlar arasındaki iletişim verimliliğini destekleyen Karel çözümleri, ses ve görüntü kalitesi, konferans, durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta ve mobiliteyi bir araya getiriyor. Otomatik dış arama özelliğiyle kampanyalar, anketler, borç bildirimleri, ödeme hatırlatmaları gibi birçok konuda minimum işgücü kullanımıyla süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

image title
Uygun maliyetli çağrı merkezi çözümlerimizle hedeflerinize ulaşın

Her büyüklükteki banka ve finans kuruluşlarına ölçeklenebilir, uygun maliyetli, mekandan bağımsız çalışabilecek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak çağrı merkezi çözümleri sunuyoruz.

Bankalar ve Finans Kuruluşları İçin İletişim Sistemleri

Bankacılık ve finans sektöründeki tüm kuruluşlarınızda, müşteriler ve çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek için hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim