Ana içeriğe atla
En
image title

Güç ve Aktarma Organları Elektroniği

Güç ve Aktarma Organları Elektroniği

Güç dağıtım modülü ve pil yönetim sistemi gibi donanımlar, güç ve aktarma organları elektroniği içinde yer alıyor.

Yüksek Voltaj Modüller

image title
Güç Dağıtım Modülü (PDU)

Güç dağıtım modülleri DC/AC akımlarıyla beslenen ve kontrol edilebilen bağımsız DC çıkış sağlayan modüllerdir. Yüksek voltaj PDU'muz müşteri isterleri doğrultusunda özelleştirilebilir ve herhangi bir voltaj için tasarlanıp üretilebilir. Seçtiğimiz yüksek gerilim DC kontaktörleri ve sigortaları IP67/6K9K dereceli bir muhafazada birleştirerek, baralar ve PCBA'lar ile güç dağıtımını optimize ederek ve sıcaklık algılama ile akım algılama özelliklerini de ekleyerek, yüksek voltaj PDU gücü, güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde dağıtır. İster hibrit bir elektrikli araç (HEV) tasarlıyor olun ister elektrikli traktör veya elektrikli forklift gibi elektrikli araçlar üretiyor olun, HV PDU'larımız esnektir ve yeni nesil güç sağlamanın zorluklarıyla başa çıkmaya hazırdır.

Enerji Depolama ve Yönetim Sistemi

image title
Pil Yönetim Sistemi

Bataryanın akım, gerilim ve sıcaklık gibi değerlerini takip ederek optimum performansla çalışmasına yardımcı olan pil yönetim sistemi, aracın ihtiyaç duyduğu enerjinin optimum şekilde yönetilmesini sağlıyor.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim