Ana içeriğe atla
En
image title

KOBİ

KOBİ’lere özel verimli ve ölçeklenebilir iletişim çözümlerinden faydalanın!

KOBİ'ler İçin İletişim Çözümleri

Sektörel farklılaşan ihtiyaçlara ve KOBİ’lerin dinamik yapısına uygun özel iletişim çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin kapasitesine uygun olarak tasarlanan Karel çözümleri ile haberleşme süreçlerinizi verimli ve etkin bir şekilde tek noktadan karşılayabilirsiniz. İletişim maliyetlerinizi optimize ederek kontrolü ve ölçeklenebilir iletişim yönetimini sağlayabileceğiniz yenilikçi ve modern Karel çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Karel olarak yüksek rekabet ortamında kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek işletmenizi bir adım öteye taşımanıza destek oluyoruz.

image title
%50’yi Aşan Oranlarda Maliyet Tasarrufu Sağlayın

Sektörünün lider kuruluşu Karel tarafından geliştirilen çözümlerimizle işletmenizdeki iletişim maliyetlerinde %50'yi aşan oranlarda tasarruf yapabilirsiniz. İletişim altyapınızı ilk yatırım maliyeti olmadan aylık ödemeli abonelik yöntemleriyle kurarak mevcut sistemlerinizi yenileyebilirsiniz. Çağımızın gerekliliklerine uygun bir şekilde dizayn edebileceğiniz haberleşme sistemleriyle operasyonel harcamaları en aza indirebilir ve işletmenizin kâr marjını yükseltebilirsiniz.

image title
İletişim Süreçlerinde Kontrolü ve Verimliliği Artırın

Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin %50’den fazlasını oluşturan Karel çözümleri ile siz de işletmenizin iletişim süreçlerinde kontrolü elinize alabilirsiniz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerinizde büyük şirketlerin kullandığı iletişim teknolojilerden uygun koşullarda siz de yaralanabilirsiniz. Çalışanlar, bayiler, müşteriler ve tüm paydaşlarla iletişiminizi etkin, verimli ve hızlı şekilde organize edebilirsiniz.

image title
İletişiminizi Dijitalleştirin

Karel, KOBİ'lerin iletişim altyapısını modernize etmelerine yardımcı oluyor. Bulut santral, çağrı merkezi, IP telefonlarımız, yazılım tabanlı telefonlarımız ve mobil uygulamalarımız ile işletmenizin iletişimini bir üst seviyeye taşıyın.
Gelişmiş İletişim Özellikleri: Konferans çağrıları, sesli posta, çağrı kaydı gibi gelişmiş özelliklerle işletmenizin iletişimini güçlendirin.
Mobil Uyumlu Çözümler: İş seyahatinde veya uzaktan çalışma durumlarında bile kolayca bağlantıda kalın.

image title
İki Çalışanlı İşletmelerden Tüm KOBİ’lere Kadar Her Yapıya ve Büyüklüğe Uygun Hizmetlerimizden Yararlanın

Büyüme ve gelişim kavramlarını her zaman odağına alan KOBİ’ler için ölçeklenebilir çözümler, maliyet ve yönetim açısından önemli avantajları beraberinde getirir. KOBİ’lerin büyürken değişen ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt veren Karel çözümleri ile tüm iletişim süreçlerinde performansınızı iyileştirebilirsiniz. Ölçeklenebilir ve her yeniliğe açık olan Karel iletişim çözümlerimiz, iki çalışanlı işletmelerden tüm KOBİ’lere kadar işletmenizin her aşamasında size en uygun iletişim altyapısını oluşturmanıza yardımcı olur. Yeni teknolojilere adaptasyonu destekleyen Karel ürünleri ve hizmetleri sayesinde işletmenizin rekabetçi kalmasını sağlayabilirsiniz.

image title
Müşteri Deneyimini İyileştirin

Karel sunduğu ürün ve çözümlerle müşteri memnuniyeti ve sadakatine odaklanmış tüm işletmelerin bu amaçlarını yüksek operasyonel verimlilik ile gerçekleştirmesini sağlıyor. Karel IP Çağrı Merkezi, müşterileri ile etkin iletişim kurmayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen her büyüklükteki işletmeye esnek ve uygun maliyetli bir çağrı merkezi çözümü sunuyor. Karel IP Çağrı Merkezi ile güçlenen müşteri ilişkileriniz sayesinde müşterileriniz mutlu, sadık, ürün almaya yatkın ve firmanızla işbirliği yapmaya istekli hale geliyor. Sistem, müşteri hizmetleri stratejinizi destekleyecek tüm esnek özellikleri sunuyor.

KOBİ'lere Özel Çözümler

KOBİ’lerin değişen ihtiyaçlarına uygun Karel iletişim çözümlerinden faydalanarak işletmelerinizde maliyet tasarrufu sağlarken verimli büyümenize de destek oluyoruz. İletişim ihtiyaçlarınıza özel çözümler için hemen bizimle iletişime geçin!

İletişim