Ana içeriğe atla
En
image title

Dış Hareket Algılama ve 360 Derece Görüş Sistemleri

Dış Hareket Algılama ve 360 Derece Görüş Sistemleri

360 Derece Görüş Sistemi, sürücüye aracın dışından 360 derece bir görüş sunarak, park manevralarında farklı bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Dış Hareket ve Engel Algılayıcılar sayesinde ise park manevraları daha kolay ve daha güvenli oluyor.

image title
360 Derece Görüş Sistemi

Aracın dışından tüm yönlerinin ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesini sağlayan 360 derece görüş sistemi, park sırasında güvenli ve konforlu bir deneyim yaşatıyor. Dar alanda park etme veya yoldaki tümseklerin ve çukurların tespit edilmesi gibi pek çok işlev sunuyor.

image title
Ultrasonik Park Sensörleri

Park sensörleri devreye girdiğinde, araç etrafındaki engel ve hareketli cisimlere karşı sürücüleri uyarıyor, daha güvenli bir park deneyimi sunuyor.

image title
Kör Nokta Hareket Algılama

Sürücülerin görmelerinin mümkün olmadığı alanlar için konumlandırılan sensörler, sürüş sırasında ve durağan halde kör noktalarda fiziksel engelleri ve hareket eden cisimleri algılıyor. Sürücülere görsel ve işitsel uyarılar göndererek oluşabilecek riskleri önlüyor ve sürüş güvenliğini artırıyor.

image title
Şerit Takip Uyarı Sistemi

Dalgınlık, yorgunluk veya farklı sebeplerden ortaya çıkabilecek olası kazaları engelleme konusunda etkili olan şerit takip uyarı sistemi, aracın ön kısmında yer alan kamera ile aracın şerit dışına çıkması halinde görsel ve işitsel olarak sürücüyü uyararak güvenli bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim