Ana içeriğe atla
En
image title

Üretim Tesisleri

Fabrikalar ve Endüstriyel Üretim Kuruluşları İçin İletişim Sistemleri

Karel, fabrikalar ve endüstriyel işletmelerde üretimi destekleyerek verimliliği artırarak haberleşme maliyetlerini azaltan çözümler sunuyor.

image title
İletişim teknolojileriyle maliyetlerinizi düşürün

Artan rekabet ortamında, sürekli güncellenen fiyatlar, arz ve talepteki hızlı değişimler üretim başta olmak üzere tüm süreçlerde işletmelerin teknoloji odaklı çözümlerden faydalanmasını zorunlu kılıyor. Özellikle de iletişim teknolojilerine yapılan yatırımlar, işletmenizin tüm fonksiyonlarında verimliliği artırmanıza, maliyetleri minimize etmenize yardımcı oluyor.

image title
Çalışanlarınızın ve sistemlerin performansını iletişimle artırın

İşletmelerinizde artan ve farklılaşan iletişim ihtiyaçlarınızı karşılama imkânı sunan Karel iletişim çözümleri, çalışanların ve sistemlerin performansının artırılmasına katkıda bulunuyor. Ses, görüntü, konferans özellikleri ile durum bilgisi, anlık mesajlaşma, faks, e-posta gibi hizmetlerde mobilteye destek olan Karel, iş modelinizin iyileştirilmesinde ve verimliliğin yükseltilmesinde kritik bir rol oynuyor.
Karel çözümleri, fabrika içindeki ekipler arasında güçlü iletişim için endüstriyel haberleşme sistemleri sağlıyor. Fabrika için RFID Takip, indoor navigasyon, uzaktan izleme ve kontrol çözümleriyle tüm akışı kontrol etme, sorunları engelleme ya da anında müdahale imkanı sunuyor.

image title
Çalışanlarınızla ve tüm paydaşlarınızla kesintisiz iletişim kurun

İşletmenizin içinde ya da dışındaki farklı lokasyonlarda görev alan personelinizin iletişim süreçlerine gelişmiş ve etkin çözümler geliştiren Karel; tedarik zinciri, müşteriler ve tüm paydaşlarla daha hızlı ve verimli çalışılmasına imkan tanıyor.

Fabrikalar ve Endüstriyel Üretim Kuruluşları İçin İletişim Sistemleri

Fabrika ve endüstriyel üretim yapan tüm işletmelerinize özel uygun maliyetli ve verimliliğinizi artıran, üretim tesislerinizi geleceğe taşıyan iletişim çözümleriyle tanışmak için bizimle iletişime geçin.

İletişim