Ana içeriğe atla
En
image title

Kariyer

image title
1
Karel’li Olmak

Karel’li olmayı kim istemez ki? Ekibimizin değerli bir parçası olmak için açık pozisyonlarımız üzerinden ya da genel başvuru yoluyla özgeçmişlerinizi iletin, hemen değerlendirelim! Karel’li olmanın bütün ayrıcalıklarını, sosyal haklarını ve yeni nesil teknolojilerle sürdürülen üretim ve mühendislik çalışmalarını yakından deneyimleyerek meslek hayatınızda yepyeni bir pencere açabilirsiniz. Siz de Karel ekibine katılmak için hemen iş olanaklarımızı inceleyin ve size uygun pozisyon için başvurunuzu iletin!

image title
2
Karel’de Staj

Üniversite yıllarında mesleğe adım atmak ve deneyim kazanmak için ideal adres olan Karel’de her yıl düzenli olarak staj programları gerçekleştiriyoruz. Siz de Karel’de staj yaparak mesleğinize ilk adımı alanında öncü bir kurumda atabilirsiniz. Her yıl düzenli olarak duyurduğumuz staj olanaklarından yararlanmanız için başvurunuzu heyecanla bekliyoruz!

image title
3
İK Faaliyetlerimiz

Karel olarak bilgiye ve öğrenmeye dayanan misyonumuz ile gelişim odaklı bir insan kaynakları kültürü benimsiyoruz. Şirketimizde İK faaliyetlerini yalnızca işe alım süreçleri için değil, çalışma arkadaşlarımızın mutluluğunu kalıcı hale getirmek için de gerçekleştiriyoruz. Siz de çözüm odaklı İK anlayışımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen İK faaliyetlerimizi detaylıca inceleyin!

image title

Karel’de bir çok teknik rolde görev aldım ve 21 yılda bir çok stajyer ve personelin meslekte uzmanlaşmasını sağladım. Bu sayede, geriye baktığımda Karel’e, ülkemize, gençlere değer kattığımı hissedebiliyorum. Özellikle stajyerler ile çalışmak ve onları geliştirmek bana hep ayrı bir keyif vermiştir.

image title
Selma Altıparmak Telekom Sistemleri Uzman Teknisyeni
image title

Karel’de tam 25 yıldır teknolojiye ve mühendisliğe değer katacak çalışmaların içerisinde yer almaktan dolayı çok mutluyum. Karel'li olmak, samimi ve keyifli bir iş ortamında çalışmak demektir. Bu ortamı sosyal hayata taşımak ise bambaşka bir mutluluk.

image title
Ender Altın Ar-Ge, Kıdemli Tasarım Lideri, Takım Yöneticisi
image title

Karel bünyesinde yaklaşık 11 yıldır çalışıyorum. Karel'li olmak demek, hem yöneticilerim hem de çalışma arkadaşlarım tarafından sürekli desteklenmek demektir. Bu samimi ve huzurlu ekibin içerisinde yer almaktan mutluluk duyuyorum.

image title
Ramazan Coşar ÜT - Kaplama Vardiya Baş Teknisyeni
/
image title
4
Açık Pozisyonlar

Ekibimizde yer almak için başvurularınızı bekliyoruz! Siz de bizimle ortak bir yolculuk sürdürmek için açık pozisyonlarımızı inceleyin ve bize başvurunuzu iletin!