Ana içeriğe atla
En
image title

Sürücü Destek Sistemleri Merkezi Kontrol Birimi

image title
Sürücü Destek Sistemleri Elektronik Veri İşleme Modülü

Sürücü destek sistemleri, sürücülere sürüş hakimiyetini ve güvenliğini artıracak uyarılar sunarak yolculuk sırasında büyük bir kolaylık sağlıyor. Yol ve çevre hakimiyeti gibi noktalarda sürücünün odaklanma ve kontrol becerilerini destekleyen sistemler, yalnızca araçta bulunan sürücü ve yolcular için değil, trafikteki diğer araçlar ve sürücüler için de güvenliği artırıyor.
Sürücü destek sistemleri elektronik veri işleme modülü, Karel’in geliştirdiği algılayıcılardan gelen veriyi tek bir merkezde işleyerek, sürüş sırasında çevresel farkındalık sunmak amacıyla güçlü bir işlemci etrafında şekillenmiş farklı işletim sistemlerine imkan tanıyan güçlü bir veri işleme mimarisi sunuyor. Sensör, kamera ve diğer donanımlardan gelen verinin işlenerek aktarımını gerçekleştiren elektronik veri işleme modülü, sürücü destek sistemlerinin en etkili şekilde kullanımına yardımcı oluyor.

Güçlü Ar-Ge ve Otomotiv Elektroniği Standartlarında Üretim

Alanında uzman profesyonel Karel Ar-Ge ekibi ve yüksek teknolojili, ölçeklendirilebilir üretim süreçleri ile hayata geçirmek istediğiniz tüm projelerde her zaman sizlerin yanındayız.

İletişim