Ana içeriğe atla
En
image title

Ulaştırma/Lojistik

Ulaşım Sektörü İçin İletişim Sistemleri

Ulaşım sektöründeki tüm iş modellerine yönelik iletişim ve teknoloji odağında geliştirdiğimiz çözümlerle çok geniş alana yayılan operasyonlarınızı daha etkin yönetebilmenize yardımcı oluyoruz.

image title
Seyahat sürecinde, öncesinde ve sonrasında güçlü iletişimle fark yaratın

Ulaşım sektörünün tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak sunduğumuz çözümlerle, seyahat sürecinin öncesinde, sonrasında ve operasyon esnasında fark yaratacak çözümler sunuyoruz. Şirket çalışanları, müşteriler ve tüm paydaşların haberleşme sürecini geliştiriyor ve maliyet avantajı sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

image title
İletişim sistemlerinizi bulut teknolojisine taşıyın

Karel; IP Telefon Santralı ve Görüntülü İletişim Çözümleri, IP Çağrı Merkezi Çözümü, Şube Çağrı Yönetim Sistemi, araç içi kamera ve araç içi internet sistemleriyle ulaşım sektöründe tüm ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor.

image title
Uygun maliyetli çözümlerle müşteri memnuniyetini yükseltin

Karel, hareketli ve dinamik yapısıyla ön plana çıkan ulaşım sektöründe iletişimi destekleyen çözümlerle her yerden ve her zaman ulaşılabilir olmayı sağlıyor. Birkaç çalışandan binlerce çalışana kadar iletişim ihtiyaçlarını karşılarken müşteri memnuniyetini zirveye taşıyacak hizmet kalitesine uygun maliyetlerle esnek ve uygun çözümler sunuyor.

Ulaşım Sektörü İçin İletişim Sistemleri

Ulaşım sektöründeki iletişimi güçlendirmek ve hızlandırmak için Karel’in kesintisiz iletişim sunan çözümlerinden yararlanın!

İletişim