Ana içeriğe atla
En
image title

Bulut Çözümleri

Yenilikçi bulut teknolojileri ile her yerden kolayca çalışın!

Karel Bulut Çözümleri

Her yerden çalışabilme imkanı, düşük maliyet, zaman tasarrufu ve ölçeklenebilirlik gibi avantajlar sunan Karel Bulut Teknolojisi çözümleri, iş süreçlerinizde yüksek performans sağlamanıza yardımcı olur.

image title
Her Yerden Çalışmayı Destekler

Karel Bulut çözümleri ile iş süreçlerinizi mekandan bağımsız olarak dilediğiniz yerden yönetebilir, çalışanlarınız ve tüm paydaşların katılımcılığını artırabilirsiniz.

image title
Düşük İletişim Maliyetleri

İşletmelerinizde iletişim maliyetlerini düşürmenize yardımcı olan Karel Bulut Çözümleri, ön maliyetsiz, enerji tasarrufu sağlayan ve sürdürülebilir alternatifler sunar. Karel ile karmaşık kablo yapılarından kurtulabilir, teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu arayüzüyle kendiniz yönetebilirsiniz.

image title
Yüksek Verimlilik

İş akışında yer alan tüm süreçleri internet tabanlı bulut ortamına aktararak internetin olduğu her yerde' çalışmalarınızı kesintisiz bir şekilde performans kaybı yaşamadan sürdürebilirsiniz. Gerek kurum içi gerekse paydaşlarınızla iletişimi ve işbirliğini teşvik ederek verimliliğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bulut santral sisteminde eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz.

image title
Kolay Yönetim, Hızlı Kurulum

Bulut Santral (Sanal Santral) internet ağının olduğu her yerden erişilip yönetilebilir. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Sadece çalışanlarınızın değil, farklı sektörlerde de yer alan tüm paydaşların bilgi paylaşımını geliştiren Karel Bulut Çözümleri ile işbirliği ve inovasyon odaklı çalışma fırsatları elde edebilirsiniz. Bulut santralinizi internet ağının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Taşınma gibi durumlarda sadece IP telefonlarınızı taşımanız yeterli olmaktadır.

image title
Raporlama ve Performans

Karel Bulut Çözümleri ile dijital dünyaya taşıyabileceğiniz iş akışına dair raporlar ve analizler üretebilirsiniz. Elde ettiğiniz çıktılar ile karar verme süreçlerinin etkinliğini artırabilirsiniz. Karel Bulut Çözümlerinin sunduğu gelişmiş raporlama araçları, performansınızı anlık olarak takip edebilmenizi ve operasyon süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı olur.

image title
KOBİ’lere özel çözümlerden faydalanın

Karel Bulut Teknolojileri, büyük işletmelerin yanı sıra KOBİ’lerin dijital dönüşüme ve yenilikçi teknolojilere erişime destek olur. İşletmenizin büyürken rekabet gücünü artırmasına ve gelişimine öncülük eden çözümler sayesinde iletişim ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilirsiniz. Bulut santral, çağrı merkezi, video konferans, sabit ses hizmeti, internet hizmeti, eFaks gibi bulut çözümlerinde Karel’in yaygın ve yetkin destek ağı ile güvenilir ve sürdürülebilir hizmet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Karel Bulut Çözümleri

İş akışını Karel Bulut Çözümlerine taşıyarak işletmelerinizde verimliliği artırırken maliyetleri düşürün, iletişim süreçlerinizi iyileştirin ve rekabet üstünlüğü kazanın!

İletişim