Ana içeriğe atla
En

IP DECT Sistem

Hareket halindeki çalışanlarınızla kesintisiz haberleşin!

image title

IP DECT Sistem

İşletmelerde çalışanlara kablosuz iletişim imkânı sunan Karel IP DECT sistemi, haberleşme ihtiyaçları için yüksek performanslı esnek çözümler sunar. Özellikle personelleri hareket halinde olan işletmeler için mobiliteyi desteklerken çalışanlarla kesintisiz ve güvenli iletişim kurulmasına da yardımcı olur. Bu sayede çalışanlar, el üniteleri ile hareket halindeyken sürekli ve kesintisiz iletişim kurabilirler.
Şantiyeler, hastaneler veya çok şubeli mobilitenin yüksek olduğu işletmeler, lokasyondan bağımsız olarak çalışanlarıyla iletişimi sürdürebilme imkânlarından faydalanabilirler.
Hareket halinde, bazlar arasında geçiş yapma imkanı veren Handover ve aynı dahili numaraları farklı lokasyonlarda kullanma avantajı sunan Roaming özellikleri bulunan IP DECT sistemler, çalışanların lokasyondan bağımsız olarak sürekli iletişimde kalmalarını mümkün kılar.

Karel IP DECT Sistemleri

Çalışanlarınızın her yerde ve her zaman iletişim kurulabilmesini sağlayan Karel IP DECT Sistemleri ile ihtiyacınıza en uygun çözümleri deneyimleyin.