Ana içeriğe atla
En
image title

Start-up İşbirlikleri

Start-up İşbirlikleri

Karel olarak IoT sektöründe kurduğumuz etkileşimli ve işlevsel ekosistemi, yeni işbirlikleri ve girişimler ile destekleyerek her zaman bir adım ileri taşımayı hedefleriz. Bizzat yatırımcı olarak veya temas halinde olduğumuz ortaklarımız ile sektörün fark yaratan start-up girişimlerini bir araya getirerek sektörel büyümeyi tüm taraflar için daha hızlı bir hale getiririz.

image title
Donanım Hızlandırıcı

Start-up ve ürün geliştirme projelerindeki en zorlu aşamalardan biri, hedeflenen donanımın hayata geçirilmesidir. Karel donanım hızlandırıcı hizmeti, gelişmiş ve profesyonel Ar-Ge çalışmaları sayesinde tasarlanan ürünlerin prototip üretimlerini gerçekleştirebilir. Ayrıca seri üretim kapasitesi ile tasarlanan ürünlerin hızlı bir şekilde pazara giriş yapmasını destekler.

image title
Gömülü Yazılım Hızlandırıcı

Gömülü yazılımlar, spesifik olarak belirli görevler için oluşturulan sistemlerin çalıştırılması için hazırlanır. Karel gömülü yazılım hızlandırıcı hizmeti, akıllı cihazların ve aygıtların bel kemiğini oluşturan bu yazılımların profesyonel bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Alanında uzman Karel mühendisleri, start-up girişimleri ve diğer gömülü yazılım ihtiyaçları için en ideal çözümleri sunar.

image title
Mekanik Tasarım Hızlandırıcı

Farklı ölçeklerdeki projeler için ihtiyaç duyulan mekanik tasarımların profesyonel ve yüksek teknoloji ile üretilmesi gerekir. Start-up girişimleri ve projeler, mekanik tasarım yönünde yeteri kadar deneyim ve yetenek sahibi olmayabilir. Karel, gelişmiş mekanik tasarım hızlandırıcı hizmeti ile markaların ve girişimcilerin bu alandaki ihtiyaçlarına efektif çözümler üretir.

image title
Start-Up Ekosistemi

Start-up girişimlerini ve dev markaları bir araya getirmeyi hedefleyen Karel, sektörün önde gelen marka ve girişimcilerinin birlikte büyümesini destekleyen bir ekosistem yaratır. Bu ekosistemde markalar kendi aralarında ve Karel’in iş ortakları ile etkileşim kurarak farklı fırsatlar elde edebilir ve büyümelerini destekleyebilir.