Ana içeriğe atla
En
image title

Sabit Telefon Hizmetleri

Sabit telefon hizmetleri, telekomünikasyon ağları aracılığıyla iş yerlerine sağlanan telefon hatları üzerinden iletişim imkanı sunan bir telekom hizmetidir.

image title
Sabit Telefon Hizmeti Nedir?

Sabit telefon hizmeti, telekomünikasyon ağları üzerinden iş yerlerine kurulan telefon hatlarına dayalı bir iletişim hizmetidir. Geleneksel telefon hatları veya VoIP (İnternet Protokolü üzerinden Ses) teknolojisi gibi çeşitli altyapılar kullanılarak sağlanabilir. İş yerlerinde yaygın olarak kullanılan sabit telefon hizmetleri, geleneksel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir çözüm sunar. Ancak günümüzde VoIP hizmetleri, internet üzerinden sesli iletişimi kolaylaştırarak giderek daha fazla tercih edilen bir alternatif olur.

image title
VOIP Hizmetinden Yararlanmanın Koşulları Nelerdir?

VoIP sistemlerinde numaralar IP tabanlı çalıştığı için santral yapılarının bu teknolojiyi desteklemesi önemlidir. Sabit numaranızı Karel İletişim'e taşıyarak veya Karel İletişim'den coğrafi sabit numara veya coğrafi olmayan 0850’li numara tahsis ederek aylık sabit ücret ödemeden avantajlı ses hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Karel İletişim'in sunduğu numara taşıma ve yeni numara tahsis hizmetleri, işletmelere kendi ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş bir iletişim çözümü sunar.

image title
Ücretlendirme Nasıl?

İşletmenizin kullanımına uygun her yöne dakika paketleri havuz mantığıyla sunulur. Her lokasyon ve hizmet için ayrı bir paket almak zorunda kalmazsınız. Havuz mantığındaki esnek yapı, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir iletişim çözümü sunarak düşük maliyetli ve kolay yönetilebilir bir iletişim altyapısı oluşturmanıza olanak tanır. İşletmeniz genişledikçe veya ihtiyaçlarınız değiştikçe, dakika kullanımınızı tek bir havuz içinde yönetebilirsiniz.

VOIP Teknolojisinin Avantajları

image title
Karel’in işinizi nasıl dönüştürebileceğini görmek için bugün bize ulaşın

Sabit telefonunuzu güçlendirin, kesintisiz iletişim için Karel Sabit Telefon hizmetimizi keşfedin. Hemen bağlanmak ve avantajlardan yararlanmak için bize ulaşın!